Sesje w studiu i plenerze

Oferta

 

   

     Witam serdecznie!

     Chciałbym zaproponować Państwu skorzystanie z moich usług fotograficznych. Profesjonalnie zajmuję się fotografią. Od fotografii ślubnej po najtrudniejsze zdjęcia reklamowe. Jestem jedynym w Polsce fotografem na stoku /stok Harenda Zakopane/. Połowę roku spędzam pod Tatrami, a drugą w Wielkopolsce.

   Największą radość sprawiają mi sesje plenerowe, gdzie mogę wykazać się ciekawymi pomysłami co do miejsc i rekwizytów. Znam naprawdę wiele ciekawych miejsc: od urokliwych zakątków Tatr po lotniska, fabryki, budowy, opuszczone budynki, mosty, lofty itd.

   Zwykle noszę ze sobą dwa aparaty oraz 3-4 obiektywy w sakwach na pasie, co daje mi pracę bez ograniczeń, ponieważ każdy obiektyw inaczej rysuje i służy do uzyskania innego efektu. Staram się jak najmniej używać flasha, najmniejszy błysk zabija magię sceny płowiąc barwy i niszcząc grę świateł i cieni. Dlatego korzystam z światła zastanego i używam specjalistycznych lamp diodowych zakładanych na aparat.

   Łapię ciekawe sytuacje. Staram się ujawniać na fotografiach emocje i chwytać najważniejsze chwile w najwłaściwszych momentach....

   Lubię pracować na krótkich głębiach tzn. rozmywać tło zaraz za fotografowanymi osobami czy obiektami, co nadaje zdjęciom niepowtarzalny klimat.

Ciekawostką jest oferta wydruku foliowanych zdjęć na miejscu w kilka sekund, nawet formatów 15x21cm na specjalnych drukarkach fotograficznych. Możliwość drukowania z dowolnymi logami czy napisami pamiątkowymi, będącymi doskonałą reklamą miejsca czy wydarzenia.

   Bezprzewodowy przesył zdjęć z aparatu do komputera pozwala ująć np. w sekwencji pokazu slajdów na dużym monitorze sekundę temu wykonane zdjęcie. Robi to wrażenie kiedy na sali wydarzyła się śmieszna sytuacja, a to zdjęcie za sekundę pojawiło się w między wyświetlającymi się na monitorze innymi zdjęciami.

   Moimi pasjami jest rzemiosło np. kuto drewniane meble, szybownictwo oraz oczywiście fotografia. Dlatego podczas wykonywania zdjęć zwracam uwagę nie tylko na stan nieba, ale także na szczegóły tła jak meble, architektura...